Skelbimų Talpinimas

Skelbimų talpinimas

 

Norite greitai ir svarbiausia – taupydami laiką paskelbti skelbimą apie parduodamas prekes, teikiamas paslaugas? Norite, kad Jūsų informaciją pamatytų kuo daugiau potencialių klientų? Jūsų skelbimus matys skelbimų puslapių lankytojai ir paieškos sistemų Google, MSN, Yahoo, Ask, AltaVista ir kt. vartotojai. Jums daugiau nereikės švaistyti laiko, pildyti daugybę skelbimų formų. Mes tai padarysime už Jus! Galime ir norime Jums padėti!

 

Mes galime Jums padėti, paskelbsime Jūsų skelbimus ir už Jums prieinamą kainą. Paskelbiant skelbimą arba atnaujinant jį kiekvieną dieną, jis iš karto atsiranda skelbimų svetainių pagrindiniame puslapyje – visų patalpintų skelbimų sąrašo viršuje ir / arba atitinkamos kategorijos skelbimų sąrašo viršuje (priklauso nuo svetainės). Užsakant dviems ir daugiau mėnesių taikoma 10% nuolaida. Ši nuolaida taikoma viso užsakymo sumai. Mes dirbame kiekvieną dieną, be išeiginių (išskyrus kalendorines metų šventes).

– Skelbimai dedami į nemokamas (esant reikalui ir į mokamas) lietuviškas klasifikuotas/specializuotas skelbimų lentas, kuriose informacija pastoviai atnaujinama kiekvieną dieną arba pagal kliento pageidavimą:

* Skelbimų talpinimas, atnaujinimas ir iškėlimas
* VIP skelbimai
* Priežiūra

Kaina Lietuvoje (1 vienam skelbimui):

7,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 20 klasifikuotų skelbimų lentų ) + Jūsų regiono skelbimo portalai
10,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 30 klasifikuotų skelbimų lentų ) + Jūsų regiono skelbimo portalai
15,00€ už mėnesį ( 2 kartus per dieną į 30 klasifikuotų skelbimų lentų ) + Jūsų regiono skelbimo portalai
25,00€ už mėnesį ( 3 kart per dieną į 30 klasifikuotų skelbimų lentų ). + Jūsų regiono skelbimo portalai

—–
15,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 50 klasifikuotų skelbimų lentų ) + Jūsų regiono skelbimo portalai
25,00€ už mėnesį ( 2 kart per dieną į 50 klasifikuotų skelbimų lentų ) + Jūsų regiono skelbimo portalai
—–
30,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 70 klasifikuotų skelbimų lentų ) + Jūsų regiono skelbimo portalai

 

Apmokėti už paslaugą galite banko pavedimu. Po apmokėjimo, pradedame publikuoti Jūsų skelbimus skelbimų tinklapiuose (skelbimo lentų sąrašą pateikiame po paslaugos užsakymo). Išrašome sąskaitas-faktūras. Į visus planus įeina nemokami klasifikuoti Lietuvos portalai. Į mokamas lentas, tokias kaip versliukai.lt ; skelbiu.lt talpiname + už papildomą mokestį. Kainos: skelbiu.lt – 12-20 eur/mėn (darbo skelbimai skelbiu.lt nuo 16 eur).,. Versliukai.lt – 25-40 eur/mėn, Aruodas.lt – 25 eur/mėn. domo plius – 25 eur/mėn ; Autogidas.lt 25 eur/mėn. Autoplius.lt – 25eur/mėn. Užsakant daugiau skelbimų ar ilgesniam laikotarpiui (2 ir daugiau mėnesių) taikomos nuolaidos, kurios priklauso nuo pasirinkto plano.

 

 
 
Rekomenduojama užsakyti skelbimo talpinimo planus nuo 50 lentų.
—————–
• Individualūs sprendimai (daugiau/mažiau klasifikuotų/ specializuotų skelbimų lentų, skelbimų lentos pasirenkamos atskirai pagal skelbimo tematiką (pvz., darbo, nekilnojamo turto, auto, statybos) ir/ar į specifines skelbimų lentas (turinčias tam tikrą specializuotą tematiką), skelbimo talpinimo dažnumas, kaina apskaičiuojama individualiai )
—————–
NAUJIENA !!! Reklamos paketas įmonėms nuo 499€ (Adwords reklama, Adclick reklama, seo straipsniai, įtraukimas į nuorodų katalogus ir/arba atgalinės nuorodas, skelbimų talpinimas į 100 ir daugiau lentų su pasirinkimu iškelti skelbimą į VIP pozicijas, soc.tinklų reklama)
—————–

Papildomos paslaugos :

Didžiausias ir populiariausias skelbimų portalas skelbiu.lt – TIK nuo 15€ už mėnesį (atnaujinimas kiekvieną dieną), paslaugos.lt – nuo 65eur ; autoplius.lt – nuo 25€ ; autogidas.lt – nuo 25€ ; aruodas.lt – nuo 25€ ; cv.lt – nuo 400€/mėn. ; domo plius – nuo 25 eur/mėn !!!!!!

Skelbimai į užsienį (Didžioji Britanija (lietuvių kalbą/anglų kalba), JAV (anglų kalbą), Latvija (rusų/anglų kalbą), Estija (rusų/anglų kalbą), Airija (anglų kalba), Lenkija (lenkų kalba), Rusija (rusų kalba)):

 

  • Skelbimo talpinimas Anglijoje + Airijoje (lietuvių kalba) : 20 Skelbimo portalų – 20€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje (rusų kalba) : ~nuo 20 Skelbimo portalų – pagal susitarimą
 •  
   Skelbimo talpinimas Anglijoje (anglų kalba) : 20 Skelbimo portalų – 100€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Airijoje (anglų kalba) : 20 Skelbimo portalų – 40€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Lenkijoje (lenkų kalba) : 20 Skelbimo portalų – 80€/mėn
  • Skelbimo talpinimas Latvijoje (rusų kalba) : 15 skelbimo portalų – 40€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Estijoje (rusų kalba) : 15 skelbimo portalų – 40€/mėn.

 

Mes sukursime Jūsų parduodamam daiktui, turtui ar teikiamai paslaugai internetinį „lapą“, kuriame bus visa informacija.

Jūsų skelbimų „VIP“, „Ypatingo skelbimo“ statuso arba kitų mokamų paslaugų užsakymas skelbimų tinklapiuose.

 
** Į sąraša ieina ir regioniniai skelbimų portalai

 

Garantuojame, kad skelbimai atnaujinami sutartu laiku, taip sudarant didesnę galimybę juos pamatyti pačius pirmus (dalis skelbimų lentų išsiunčia Jums pranešimą apie paskelbtą skelbimą). Pirmą kartą įdėję visus skelbimus, atsiunčiame Jums ataskaitas su nuorodomis į kiekvieną lentą, kurioje buvo patalpintas Jūsų skelbimas. Kiekvienos darbo dienos pabaigoje, Jūs galėsite patikrinti, kad tą dieną skelbimas buvo atnaujintas/paskelbtas.

Apmokėjimas vyksta grynaisiais arba banko pavedimu į nurodytą sąskaitą. Po apmokėjimo Jūsų skelbimai bus pradėti publikuoti skelbimų tinklapiuose (skelbimo lentų sąrašą pateikiame po paslaugos užsakymo). Išrašome sąskaitas-faktūras.

Tapkime ilgalaikiais partneriais!!

 

Jeigu turite papildomų klausimų užsukite į mūsų dažniausiai užduodamų klausimų skyrelį : DUK / Pagalba arba susisiekite su mumis el.paštų : Kontaktai