Skelbimų Talpinimas

Skelbimų talpinimas

 

Norite greitai ir svarbiausia – taupydami laiką paskelbti skelbimą apie parduodamas prekes, teikiamas paslaugas? Norite, kad Jūsų informaciją pamatytų kuo daugiau potencialių klientų? Jūsų skelbimus matys skelbimų puslapių lankytojai ir paieškos sistemų Google, MSN, Yahoo, Ask, AltaVista ir kt. vartotojai. Jums daugiau nereikės švaistyti laiko, pildyti daugybę skelbimų formų. Mes tai padarysime už Jus! Galime ir norime Jums padėti!

 

Mes galime Jums padėti, paskelbsime Jūsų skelbimus ir už Jums prieinamą kainą. Paskelbiant skelbimą arba atnaujinant jį kiekvieną dieną, jis iš karto atsiranda skelbimų svetainių pagrindiniame puslapyje – visų patalpintų skelbimų sąrašo viršuje ir / arba atitinkamos kategorijos skelbimų sąrašo viršuje (priklauso nuo svetainės). Užsakant dviems ir daugiau mėnesių taikoma 10% nuolaida. Ši nuolaida taikoma viso užsakymo sumai. Mes dirbame kiekvieną dieną, be išeiginių (išskyrus kalendorines metų šventes).

– Skelbimai dedami į nemokamas (esant reikalui ir į mokamas) lietuviškas klasifikuotas/specializuotas skelbimų lentas, kuriose informacija pastoviai atnaujinama kiekvieną dieną arba pagal kliento pageidavimą:

* Skelbimų talpinimas, atnaujinimas ir iškėlimas
* VIP skelbimai
* Priežiūra
* Į sąrašą įeina klasifikuoti nemokami skelbimų portalai tokie kaip alio.lt , skelbimai.lt elangas.lt, epaieska.lt, plius.lt ir kt.

Kaina Lietuvoje (1 vienam skelbimui):

* Skelbimų talpinimas, atnaujinimas ir iškėlimas
* VIP skelbimai
* Priežiūra
* Į sąrašą įeina klasifikuoti nemokami skelbimų portalai tokie kaip alio.lt , skelbimai.lt elangas.lt, epaieska.lt, plius.lt ir kt.
Kaina Lietuvoje (1 vienam skelbimui):

7,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 20 klasifikuotų skelbimų lentų )
10,00€ už mėnesį ( 2 kartą per dieną į 20 klasifikuotų skelbimų lentų )
—–
20,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 30 klasifikuotų skelbimų lentų )
30,00€ už mėnesį ( 2 kartus per dieną į 30 klasifikuotų skelbimų lentų )

—–
60,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 50 klasifikuotų skelbimų lentų )
80,00€ už mėnesį ( 2 kart per dieną į 50 klasifikuotų skelbimų lentų )

—–
90,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 70 klasifikuotų skelbimų lentų )

Užsakymas 3 mėnesiams=20% nuolaida
Užsakymas 6 mėnesiams ir daugiau=30% nuolaida

 • Kainos nurodytos vienam skelbimui

Dirbame 6 dienas per savaitę (Pirmadienis- Šeštadienis. sekmadieni nedirbame).  Apmokėti  už paslaugą galite banko pavedimu į nurodytą sąskaitą (visoje Lietuvoje ir užsienyje).
Paysera
LT27 3500 0100 0106 2376
Po apmokėjimo, pradedame publikuoti Jūsų skelbimus skelbimų tinklapiuose. Išrašome sąskaitas-faktūras. Į visus planus įeina nemokami klasifikuoti Lietuvos portalai.

pasiulymas Į mokamas lentas, tokias kaip paslaugos.lt nuo 15 eur/mėn. ; skelbiu.lt nuo 15 eur/mėn. , aruodas.lt nuo 25 eur/mėn., autoplius.lt nuo 25 eur/mėn., autogidas.lt nuo 25 eur/mėn., domo.plius.lt nuo 25 eur/mėn. talpinimo kaina skaičiuojama atskirai.

Užsakant daugiau skelbimų ar ilgesniam laikotarpiui (2 ir daugiau mėnesių) taikomos nuolaidos, kurios priklauso nuo pasirinkto plano.

 

Skelbimai į užsienį (Didžioji Britanija (lietuvių kalbą/anglų kalba), JAV (anglų kalbą), Latvija (rusų/anglų kalbą), Estija (rusų/anglų kalbą), Airija (anglų kalba), Lenkija (lenkų kalba), Rusija (rusų kalba)):

 

  • Skelbimo talpinimas Anglijoje + Airijoje (lietuvių kalba) : 20 Skelbimo portalų – 20€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje (rusų kalba) : ~nuo 20 Skelbimo portalų – pagal susitarimą
 •  
   Skelbimo talpinimas Anglijoje (anglų kalba) : 20 Skelbimo portalų – 100€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Airijoje (anglų kalba) : 20 Skelbimo portalų – 40€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Lenkijoje (lenkų kalba) : 20 Skelbimo portalų – 80€/mėn
  • Skelbimo talpinimas Latvijoje (rusų kalba) : 15 skelbimo portalų – 40€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Estijoje (rusų kalba) : 15 skelbimo portalų – 40€/mėn.

 

Mes sukursime Jūsų parduodamam daiktui, turtui ar teikiamai paslaugai internetinį „lapą“, kuriame bus visa informacija.

Jūsų skelbimų „VIP“, „Ypatingo skelbimo“ statuso arba kitų mokamų paslaugų užsakymas skelbimų tinklapiuose.

 
** Į sąraša ieina ir regioniniai skelbimų portalai

 

Garantuojame, kad skelbimai atnaujinami sutartu laiku, taip sudarant didesnę galimybę juos pamatyti pačius pirmus (dalis skelbimų lentų išsiunčia Jums pranešimą apie paskelbtą skelbimą). Pirmą kartą įdėję visus skelbimus, atsiunčiame Jums ataskaitas su nuorodomis į kiekvieną lentą, kurioje buvo patalpintas Jūsų skelbimas. Kiekvienos darbo dienos pabaigoje, Jūs galėsite patikrinti, kad tą dieną skelbimas buvo atnaujintas/paskelbtas.

Apmokėjimas vyksta grynaisiais arba banko pavedimu į nurodytą sąskaitą. Po apmokėjimo Jūsų skelbimai bus pradėti publikuoti skelbimų tinklapiuose (skelbimo lentų sąrašą pateikiame po paslaugos užsakymo). Išrašome sąskaitas-faktūras.

Tapkime ilgalaikiais partneriais!!

 

Jeigu turite papildomų klausimų užsukite į mūsų dažniausiai užduodamų klausimų skyrelį : DUK / Pagalba arba susisiekite su mumis el.paštų : Kontaktai